Skip to content Skip to footer

Довідка про несудимість

Alphabet of Law

Швидкий і надійний спосіб отримання довідки про несудимість

Куди б ми не прийшли, скрізь маємо справу із документами. Тому кожен добре знає, як непросто отримати навіть саму незначну довідку. Якщо з вас вимагають пред’явлення документу про відсутність судимості, спеціалісти компанії Alphabet of Law готові вам допомогти.


  Замовити довідку про несудимість

  1-2 робочих дня

  Термін виконання (робочих днів)
  • Апостиль довідки про несудимість – 650 грн. за 5 робочих днів; 500 грн. до 8-10 робочих днів.

  3-4 робочих дня

  Термін виконання (робочих днів)
  • Апостиль довідки про несудимість – 650 грн. за 5 робочих днів; 500 грн. до 8-10 робочих днів.

  Пред’явлення довідки за місцем вимоги

  Довідка про відсутність судимості людини являє собою документ юридичної сили, який видає Міністерство Внутрішніх Справ України. Саме цей папірець підтверджує, що людина, якій він виданий, не була притягнута до відповідальності кримінального типу, не є судимою, не знаходиться в розшуку в країні.

  Довідку про несудимість часто вимагають:

  • в процесі отримання візи з метою подальшого виїзду за кордон;• для отримання тимчасового місця проживання;• з метою працевлаштування;• для подання в освітні заклади іноземних держав;• в банк або кредитні організації;• усиновлення або встановлення опікунства;• при отриманні або повторній видачі документів;• при купівлі зброї;• участь в тендерних процедурах.
  Різноманітність видів документів

  Довідка про те, що судимість відсутня, буває декількох типів. Все залежить від напрямку її використання: на території країни і за її межами. Різниця між ними полягає в оформленні та органах видачі.

  Для отримання документу з метою подальшого його використання за кордоном потрібно звернутися в Управління інформаційними технологіями МВС у конкретному регіоні.

  Якщо вам необхідно отримати довідку для пред’явлення у межах нашої держави, звернутися можна в управління МВС на території вашого проживання. Проте в обох випадках запасіться терпінням.

  Для термінового отримання документу про відсутність судимості, зверніться до представників компанії Alphabet of Law. Вони виконають роботу протягом декількох днів.

  Хто може отримати довідку про відсутність судимості

  Для того, аби отримати довідку про несудимість не обов’язково бути громадянином України. Документ може отримати особа, яка лише проживає на території країни без громадянства.

  З серпня 2012 року довідка про відсутність судимості має новий зразок. На даний момент в якості слова-синоніма використовується поняття «витяг з реєстру». На документі відсутні голографічні елементи, вся інформація розміщується на аркуші формату А4.

  Зверніть увагу: довідки старого зразка теж дійсні. Адже їх видача здійснюється до тих пір, поки є відповідні бланки.

  Скільки коштує довідка про несудимість

  Вартість послуг невисока. Вона залежить від термінів отримання. Максимальний термін виготовлення довідки складає 10 днів. При умові отримання її за 3-5 днів, вартість буде збільшена.

  Крім того, сума послуг представників компанії включає:

  • рівень складності поставленої задачі;
  • вимоги клієнта;
  • спосіб доставки документу.

  Спосіб доставки визначає клієнт. Вартість залежить від тарифів, встановлених у конкретній транспортній компанії. Зверніться до представника Alphabet of Law, аби дізнатися точну вартість послуг спеціалістів. Контакти розміщені на сайті.

  Залишайте заявку і отримайте максимально якісні послуги уже сьогодні.

  Київський Центр Легалізації

  Alphabet of Law

  Апостиль – Повторна видача документів
  Переклад документів – оформлення довідки про несудимість

  ALPHABET of LAW © 2024. Всі права захищені. СТВОРЕНО MAGICWD STUDIO розробка вебсайтів